Imię Nazwisko Kategoria Klub
Lilianna Barcińska Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Jan Barciński Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Mateusz Barglik Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Mikołaj Biernat Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Fabian Borkowski Chłopcy - klasa III SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Martyna Cembruch Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA ZEGIESTÓW SKALNIAK
Miłosz Chadukiewicz Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE
Krzysztof Chylewski Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Wojciech Dziemieńczuk Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Filip Gara Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Bartosz Gilewski Chłopcy - klasa VIII SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Gabriel Gilewski Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Zofia Jesionek Dziewczęta - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Marcin Juda Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Stanisław Michał Kalinowski Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Paweł Kawecki Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Kornelia Kruszewska Dziewczęta - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Antoni Kupczyński Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Jan Marynowicz Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Jan Ostaszewski Chłopcy - klasa III SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Adrian Pietrzyk Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Nikodem Puczka Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Mikołaj Pyżewski Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Weronika Rutkowska Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Franciszek Semp Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Maria Sienkiewicz Dziewczęta - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Ignacy Stojański Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Wojciech Styziński Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Bartłomiej Wierzbowski Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Zuzia Wojdyła Dziewczęta - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W SKARBIMIERZU
Anna Wojdyła Dziewczęta - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W SKARBIMIERZU
Daria Wójtowicz Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Jakub Żuk Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE

WCZYTAJ WIĘCEJ