Imię Nazwisko Kategoria Klub
Ewelina Adamczewska Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Olga Adamska Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS ''STOBRAWA'' KLUCZBORK
Julia Andura Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Aleksandra Angielczyk Dziewczęta - klasa VIII SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Ksawery Bączkowski Chłopcy - klasa III SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Hanna Bajor Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
Mateusz Barglik Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Bartosz Bęben Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA
Jacek Bielawski Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Jan Bielawski Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Jarosław Bielawski Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Filip Bielecki Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Jakub Bieniek Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Łukasz Bilant Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Emilia Bindacz Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY - CYKLOKLASA MERIDA SP1 RYDUŁTOWY
Dominik Bioły Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS ''STOBRAWA'' KLUCZBORK
Szymon Bobrowski Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W BRZEGU
Szymon Bodyk Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA
Fabian Borkowski Chłopcy - klasa I SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Maciej Bruna Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Michał Brzęczek Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS ''STOBRAWA'' KLUCZBORK
Wiktor Bugaj Chłopcy - klasa VI KRAKUSY WLKS KRAKÓW
Natalia Buła Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS ''STOBRAWA'' KLUCZBORK
Lena Bułeczka Dziewczęta - klasa VIII SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Maja Bułeczka Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Marcel Bury Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Filip Cabaj Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Martyna Cembruch Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA ZEGIESTÓW SKALNIAK
Antoni Cendrowski Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Jan Chadukiewicz Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE
Miłosz Chadukiewicz Chłopcy - klasa III SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE
Filip Chała Chłopcy - klasa VIII SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Tomasz Chęciński Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS ''STOBRAWA'' KLUCZBORK
Wiktor Chlewicki Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA KSKS VENTO BIKE TEAM DALESZYCE
Barbara Chojnacka Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Olaf Chrapek Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Paweł Chromik Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS FENIKS RYDUŁTOWY
Wiktoria Ciechanowska Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY - CYKLOKLASA MERIDA SP1 RYDUŁTOWY
Magdalena Ciołek Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Franciszek Ciołek Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Roksana Ciomperlik Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA IZBICKO PRZY LKS "ZIEMIA OPOLSKA"
Aleksandra Cyniak Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Jaromir Cyranowski Chłopcy - klasa III SZKÓŁKA KOLARSKA W PROSTKACH
Bartłomiej Czekaj Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Małgorzata Czorny Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
Emilia Dera Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
Michał Dereszkiewcz Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE
Paulina Dmitruk Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY
Szymon Duda Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Grzegorz Dyba Chłopcy - klasa II SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA
Mike Fabisz Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA IZBICKO PRZY LKS "ZIEMIA OPOLSKA"
Dawid Florek Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W KĘTACH
Kazmierz Gądek Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Piotr Gadowski Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
Dastin Gałczyński Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE
Filip Gara Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Aleksander Gąsiewski Chłopcy - klasa II SZKÓŁKA KOLARSKA W PROSTKACH
Adam Gawroński Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Grzegorz Gawroński Chłopcy - klasa IV SZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Julia Gilewska SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Jakub Gilewski SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH
Bartosz Gilewski Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Oliwia Godziek Dziewczęta - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
Piotr Gogol Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW
Karolina Grajcarek Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W KĘTACH
Miłosz Grochocki Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE
Hubert Hała Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Julia Hała Dziewczęta - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA WILCZYCE
Zofia Hawrylów Dziewczęta - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA BRZEG-POPIELÓW
Mikołaj Hofmański Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE
Kornel Jabłkowski Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW
Antoni Jagodziński Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA W KĘTACH
Jakub Jałowiecki Chłopcy - klasa VIII SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW
Tomasz Janosz Chłopcy - klasa VII SZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
Michał Jesionek Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Zofia Jesionek Dziewczęta - klasa II SZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
Tymoteusz Jośko Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
Igor Kacała Chłopcy - klasa VI SZKÓŁKA KOLARSKA W ZAPOLICACH
Julia Kaczmarczyk Dziewczęta - klasa II SZKÓŁKA KOLARSKA KSKS VENTO BIKE TEAM DALESZYCE
Marcel Kałuża Chłopcy - klasa V SZKÓŁKA KOLARSKA LIPKI

WCZYTAJ WIĘCEJ